Oceania Cruises pripravuje veľkolepú rekonštrukciu 4 lodí

Oceani cruises - OceaniaNEXT

Prémiová Oceania Cruises pripravuje veľkolepú rekonštrukciu 4 lodí, v hodnote $100 miliónov dolárov.
Pôjde o lode Regatta, Insignia, Sirena a Nautica.  Postavené v 80-tych rokoch, budú teraz prestavené v štýle svojich novších a väčších sestier Marina a Riviera. 

 Vďaka operácii OceaniaNEXT Initiative každej z týchtto lodí pribudne 342 nových dizajnových apartmánov a kajút; a interiéry, reštaurácie a bary dostanú nový dekór. 

Loď Insignia debutuje ako prvá, už 7. decembra 2018. Nasledovať bude Sirena v máji 2019, Regatta v septembri 2019 a Nautica v júni 2020.
Hlavné diela pochádzajú z dielne štúdia DADO, dizajnového a konceptového štúdia z Miami, ktoré sa špecializuje na luxusný rezidenčný a hotelový dizajn. Bude použitý nábytok od firmy Baker a Donghia, spolu s textíliami od Rubelli a Kravet. Nové grandiózne schodisko rámované komplikovaným zábradlím a balustrádami s kryštáľovými prvkami bude hostí vítať na palube. A nad hlavami nádherný luster zdobený ručne maľovanými kúskami skla. 

Kajuty budú obohatené na mieru zhotoveným nábytkom, exotickými kameňmi a lešteným drevom. Budú pridané USB zásuvky a špeciálny TV systém s filmami on demand vo viacerých jazykoch, live stations a sprievodcom programov, plus informácie o trase a aktuálne predpovede počasia.

Bob Binder, prezident spoločnosti Oceania Cruises, povedal: "Naše lode Regatta-Class sú pre našich verných hostí a partnerov ako druhý domov. Lode ako tieto sa už nebudujú, a z tohto dôvodu je táto re-inšpirácia dôležitým míľnikom v 15-ročnej histórii našej spoločnosti."

Re-inšpirácia OceaniaNEXT v číslach:

  • $100 miliónov USD dolárov
  • 1.368 nových apartmánov a kajút
  • 1.400 nových mramorových kúpeľní
  • 8.000 nových osvetlení
  • 12.000 nových gaučov a kresiel
  • 1.000+ majstrov a umelcov

Video:

Späť na zoznam noviniek