MSC YACHT CLUB - exkluzívny koncept pre náročných!

JEDINEČNÝ ZÁŽITOK Z PLAVBY!


Ohromte svoje zmysly dokonalým luxusom na mori!

Predstavujeme vám vynovený, exkluzívny MSC Yacht Club - koncept, ktorý ponúka výhody exkluzívneho súkromného klubu, so zážitkami šitými na mieru a zároveň poskytuje množstvo možností pre voľný čas a zábavu. 

 


 

MSC Yacht Club - svet privilégií

• Vyhradená recepcia
• 24-hodinová služba komorníka
• Súkromné ​​priestory s elegantným vybavením
• Vynikajúca exkluzívna reštaurácia
• Neobmedzené nápoje
• Prepychovo zariadené ubytovanie 
• Kompletný zážitok z All inclusive programu
• Prednostný prístup k vybaveniu, zábavným aktivitám a službám na palube

Ako hosť klubu MSC Yacht Club si špeciálne zaobchádzanie budete môcť vychutnať už od chvíle vášho príchodu - počnúc prednostným VIP odbavením pri nalodení, po ktorom vás váš komorník osobne odprevadí až do vašej novej kajuty.  Cestou vám ukáže vyhradenú recepciu s nepretržitou prevádzkou a kúpele MSC Aurea Spa, kde je pobyt v ich termálnej časti len jednou z mnohých privilégií, ktoré na vás počas plavby čakajú. na exkluzívnej terase pre hostí MSC Yacht Club sa pri súkromnom bazéne môžete opaľovať a popíjať sofistikované koktaily.

Elegancia, luxus a súkromie - ubytovanie MSC Yacht Club

Elegantný apartmán v MSC Yacht Club je navrhnutý tak, aby vám spríjemnil každú chvíľu, ktorú tam strávite; či už budete oddychovať osamote alebo si pozvete hostí. Od veľkorysých priestorov a využitia vysokokvalitných materiálov až po moderné vybavenie, každý detail je určený k uspokojeniu vašich potrieb a predstáv.

Vychutnajte si pôžitok vynikajúcich gurmánskych zážitkov.

V exkluzívnej reštaurácii vyhradenej pre hostí MSC Yacht Club je v ponuke viacero rafinovaných menu, od lahodných zdravých pokrmov až po pôžitkárske pochúťky pre hriešnikov. K dispozícii je aj bohatý výber nápojov, vrátane kvalitných vín z celého sveta.
Stravovať sa tu môžete podľa vlastného želania kedykoľvek bez časového či zasadacieho obmedzenia, v rámci otváracích hodín reštaurácie.

A počas celého dňa si v súkromnom salóniku Top Sail Lounge môžete pochutnať na zákuskoch i slaných jednohubkách, zatiaľ čo sa tu budete kochať úžasnými panoramatickými výhľadmi.

Zabudnite na starosti, relaxujte!

Vstup do kúpeľov MSC Aurea Spa je vstupom do sveta pokoja a relaxu. Vďaka interiéru z prírodného kameňa, vzácnych drevín a bohatých mozáik tu objavíte dokonalé prostredie na obnovenie prirodzenej rovnováhy mysle a tela.
Ako hosť MSC Yacht Club si môžete vychutnať potešenie z používania termálnej časti kúpeľov celkom bezplatne, a taktiež môžete využiť miestnosti rezervované exkluzívne pre hostí MSC Yacht Club pre masáže alebo procedúry, ktoré si zarezervujete.


 

Nonstop osobná služba, luxusné apartmány a elegantné súkromné priestory nie sú jedinou výhodou MSC Yacht Clubu. Vďaka dôkladnej pozornosti venovanej detailom si ako náš hosť môžete vychutnať rôzne personalizované služby určené na uspokojenie všetkých vašich potrieb. Tak ako súkromný transfer do prístavu a z prístavu, nákupy v butikoch na palube lodí mimo štandardných otváracích hodín alebo súkromnú prehliadku šperkov v pohodlí vašej suity. Vo vybraných destináciách ponúkame exkluzívnu exkurziu iba pre hostí MSC Yacht Club-u. Na požiadanie je taktiež možné zorganizovať exkurziu upravenú na mieru tak, aby ste destináciu mohli preskúmať presne podľa vašich predstáv.

To najlepšie z exkluzivity spoločnosti MSC CRUISES môžete objaviť s MSC Yacht Club, k dispozícii na palubách lodí MSC Grandiosa, MSC Bellissima, MSC Divina, MSC Fantasia, MSC Meraviglia, MSC Preziosa, MSC Seaside, MSC SeaviewMSC Splendida, MSC Seashore a MSC Virtuosa.

Späť na zoznam noviniek